Darmowa wycena

SEO to ruch. Jednak każdy ruch powinien powinien przynosić realne wzrosty konwersji. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest skuteczność, efektywność, jak i profesjonalizm działań marketingowych, dlatego przykładamy wielką wagę do utrzymywania jak najwyższych standardów jakości.

Prowadzimy kompleksowe kampanie SEO, które wsparte optymalizacją UX przynoszą realne korzyści naszym klientom. Dzięki nam:

✓ Zwiększysz ruch organiczny
✓ Wzmocnisz siłę swojej marki
✓ Usprawnisz swoją stronę
✓ Zwiększysz liczbę konwersji

Wypełnij formularz, a nasz specjalista w ciągu 2-3 dni roboczych przeanalizuje Twój serwis i przygotuje rekomendację działań SEO dostosowaną do aktualnej sytuacji strony.

  Co zyskujesz dzięki SAMOSEO?

  • Krótki okres wypowiedzenia

   Umowy podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jeśli klient nie jest zadowolony z usługi, może w sprawny sposób zrezygnować z naszych działań.

  • Bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO

   Każdą kampanię prowadzi dedykowany specjalista, który odpowiada za realizację strategii SEO oraz koordynuje prace copywriterów, programistów czy link builderów. Klient ma z nim bezpośredni kontakt mailowy oraz telefoniczny.

  • Transparentność

   Raportujemy wszystkie działania oraz pozyskane linki zewnętrzne, preferujemy proste umowy i częstą wymianę informacji z klientaami. Na życzenie korzystamy z różnych form komunikacji – oprócz maila czy telefonu, w wielu projektach działamy na Trello czy Asanie.

  • Wdrożenie zmian na stronę

   Jeśli klient nie posiada zasobów programistycznych, wdrażamy zmiany z audytów własnoręcznie, w ramach godzin przewidzianych na obsługę kampanii.

  • Wiedzę doświadczonego zespołu SEO

   W swoich szeregach posiadamy specjalistów, którzy w SEO są od kilkunastu lat. Mówimy tu m.in. o Wojciechu Grądzkim, który przez 10 lat odpowiadał za kierowanie działem SEO całej Grupy Wirtualna Polska.

  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności