Zespół SAMOSEO

Historia powstania SAMOSEO to materiał na dłuższą opowieść, w której ważnym czynnikiem było poznanie się Tomka i Wojtka podczas współpracy w Wirtualnej Polsce. W tym czasie w ich głowach zakiełkowała myśl o stworzeniu agencji SEO świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Myśl tę udało się wprowadzić w życie w 2017 roku, a od tamtej pory z 2-osobowego zespołu staliśmy się jedną z najdynamiczniej rozwijających się agencji SEO w Polsce. Agencji, której zaufały takie marki jak Ziaja, Home&You, Wirtualne Media, Wolters Kluwer, InfoShare czy Grupa Progres.
Tomasz Mielewczyk - Współzałożyciel SAMOSEO

Tomasz Mielewczyk

Współzałożyciel

Początkowo webmaster, który z biegiem czasu przeszedł na SEO-wą stronę mocy. Prowadził projekty SEO m.in. dla Wirtualnej Polski, BZWBK, UPC, iSpot, Santander Consumer Banku, Lexusa, Ergo Hestii, Generali czy Netii.

Rozpoczęcie nauki programowania zbiegło się w czasie z prowadzeniem serwisu contentowego, w ramach którego treści publikowało kilkunastu blogerów. Był to świetny poligon doświadczalny, który pokazał jaka moc drzemie w SEO. Od tamtej pory zawodowo związany z branżą, mocno pochylający się nad kwestią contentu oraz link buildingu.

Wojciech Grądzki

Współzałożyciel

Przez 17 lat pracował w Wirtualnej Polsce, od początku przy wyszukiwarkach. Przez 10 ostatnich lat w kierował w niej działaniami SEO całej grupy, pracując przy wp.pl, o2.pl, Money.pl, SportoweFakty, Pudelek.

Dla Wojtka nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy jego projekt charakteryzuje się mocnym skupieniem na kwestiach technicznych, które w sprawny sposób łączy z zagadnieniami UX. Jeśli Google mówi “nie da się”, Wojtek przekona go, że jednak jest to możliwe.

 

Kamil Brzozowski - Specjalista SEO

Kamil Brzozowski

SEO Team Leader

Z branżą SEO związany od 2014 roku. W swojej karierze tworzył audyty SEO i odpowiadał za kampanie dla takich klientów jak: Bank Zachodni WBK, Bakalland, MTU, Wójcik Fashion czy ATAS. Jego projekty charakteryzują się głębokimi analizami i nieszablonowymi rozwiązaniami

Tomasz Resmarowski - Specjalista SEO

Tomasz Resmarowski

Starszy specjalista SEO

Lekkie pióro, świetne zrozumienie biznesu klienta oraz kreatywne pomysły – tak w skrócie można opisać podejście Tomka do SEO. Zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją witryn internetowych oraz analityką internetową od 2014 roku

Robert Wiertel

Specjalista SEO

Jeden z pionierów polskiego SEO. Swoją przygodę z pozycjonowaniem stron zaczął w 1998 roku, w czasie gdy robiło się to w katalogu stron Wirtualnej Polski – najpopularniejszej wówczas “wyszukiwarce”. Ponadto odpowiadał za działania dla Ceneo, Oferii, Livechatu oraz Grupy Wirtualna Polska

Michał Ścigała

Specjalista SEO

Głodny wyzwań, stale poszukujący nowych możliwości zwiększania potencjału stron swoich klientów. Entuzjasta optymalizowania linkowania wewnętrznego, czytelnej struktury serwisów oraz maksymalizowania ich konwersji. W branży SEO od 2016 roku. Pracował m.in. przy ubezpieczalniach na rynku UK.

Adam Gorczyński - Specjalista SEO

Adam Gorczyński

Specjalista SEO

Swoją przygodę z pozycjonowaniem rozpoczął pod koniec 2013 roku. W swojej dotychczasowej karierze współpracował m.in. z UNIQA Polska, Kratki.pl czy ze znaną na rynku OZE firmą Hewalex. W projektach dąży do jak najwyższej widoczności organicznej opierając się na rozwoju wysokiej jakości contentu
Oskar Goliński - Specjalista SEO

Oskar Goliński

Specjalista SEO

Droga Oskara do SEO prowadziła przez programowanie, dzięki czemu posiada bardzo cenne podstawy techniczne – od HTML, przez CSS po JavaScript. Google Data Studio nie ma przed nim żadnych tajemnic

Michał Woroniecki - Specjalista SEO

Michał Woroniecki

Specjalista SEO

Michał charakteryzuje się mocnym skupieniem na treściach i wdrażaniem zasad SEO w zgodzie z odczuciami użytkownika. Przygodę z pozycjonowaniem rozpoczął od stworzenia kilku serwisów contentowych, które regularnie zwiększają swoją widoczność w wynikach wyszukiwania

Karol Jaszewski

Specjalista SEO

Piotr Wiśniewski

Specjalista SEO

Daniel Magrian

Specjalista SEO

Od 5 lat związany z marketingiem internetowym. W tym czasie zdobył doświadczenie, które aktualnie wykorzystuje w codziennej pracy z klientem analizując wyniki i wdrażając działania optymalizacyjne maksymalizujące efektywność kampanii. W pracy nigdy się nie nudzi, a najbardziej motywują go sukcesy klientów.

Artur Trzcionkowski

Specjalista SEO

Dominika Saładajczyk - Asystentka specjalisty SEO

Dominika Saładajczyk

Asystentka specjalisty SEO

Dominika swoją przygodę z pozycjonowaniem rozpoczęła w grupie energetycznej Energa SA., tworząc i optymalizując content, który pokochał Google. Z entuzjazmem poznaje narzędzia i zasady SEO oraz wydatnie wspomaga specjalistów w walce z codziennymi obowiązkami

Mariusz Wypyszyński - Asystent Specjalisty SEO

Mariusz Wypyszyński

Asystent specjalisty SEO

Człowiek, który każdego dnia odkrywa co nowego, lub coś na nowo, nieustannie rozwijając się na wielu frontach, co pozwala mu na wszechstronność w pracy oraz uniknięcie monotonii w życiu codziennym.

Elżbieta Tomporowska

Copywriterka

Polonistka, korektorka, krytyczka literacka. W branży marketingu internetowego od 2016 roku. Zdobytą w trakcie studiów wiedzę o języku i komunikacji wykorzystuje do tworzenia angażujących treści, a doświadczenie w agencji SEO do optymalizacji ich pod kątem wyszukiwarki. Do pracy z tekstem podchodzi z pasją rzemieślnika. Gromadzi materiały, projektuje, komponuje i szlifuje.

Dominik Magrian

Asystent specjalisty SEO

Informatyczne doświadczenie, kreatywność plus głód rozwoju sprawiają, że stawia sobie coraz to wyższe cele. Pozycjonowanie, programowanie, czy psychologia to tylko niektóre dziedziny, w których się kształci, co czyni go wielostronnym. Człowiek o wysokich umiejętnościach interpersonalnych.

Tomasz Jaroń

Asystent specjalisty SEO

Szukając nowych wyzwań i możliwości rozwoju dołączył do branży marketingu internetowego gdzie na co dzień wykorzystuje umiejętności analitycznego myślenia i doświadczenie zdobyte w sektorze finansowym. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności.

Ponadto nasze działania wspiera szereg współpracowników zajmujących się m.in. copywritingiem i marketingiem szeptanym

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź dział Kariera