Tomasz Mielewczyk

Tomasz Mielewczyk

SEO Expert / Członek zarządu

Początkowo webmaster, który z biegiem czasu przeszedł na SEO-wą stronę mocy. Prowadził projekty SEO m.in. dla Wirtualnej Polski, BZWBK, UPC, iSpot, Santander Consumer Banku, Lexusa, Ergo Hestii, Generali czy Netii.

Rozpoczęcie nauki programowania zbiegło się w czasie z prowadzeniem serwisu contentowego, w ramach którego treści publikowało kilkunastu blogerów. Był to świetny poligon doświadczalny, który pokazał jaka moc drzemie w SEO. Od tamtej pory zawodowo związany z branżą, mocno pochylający się nad kwestią contentu oraz link buildingu.

Wojciech Grądzki

Wojciech Grądzki

SEO Expert / Członek zarządu

Przez 17 lat pracował w Wirtualnej Polsce, od początku przy wyszukiwarkach a przez 10 ostatnich lat kierował działaniami SEO Grupy WP pracując przy wp.pl, o2.pl, money.pl, abczdrowie.pl, SportoweFakty, Pudelek. Od 2017 roku, wspólnie ze współpracownikiem z WP, Tomkiem Mielewczykiem prowadzi agencję SAMOSEO.

Dla Wojtka nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy jego projekt charakteryzuje się mocnym skupieniem na kwestiach technicznych, które w sprawny sposób łączy z zagadnieniami UX. Jeśli Google mówi “nie da się”, Wojtek przekona go, że jednak jest to możliwe.

Tomasz Resmarowski

Tomasz Resmarowski

SEO Team Leader

Świetne zrozumienie biznesu klienta oraz kreatywne pomysły – tak w skrócie można opisać podejście Tomka do SEO. Zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją witryn internetowych od 2014 roku. W pracy chętnie sięga po rozwiązania z zakresu analityki internetowej (fan Google Tag Manager’a).

Dołożył swoją SEO-wą cegiełkę do rozwoju kilku dużych polskich e-commerce’ów. Posiada doświadczenie w pozycjonowaniu branż technologicznych na rynku amerykańskim.

Piotr Wiśniewski

Piotr Wiśniewski

SEO Team Leader

Webmaster zbierający doświadczenie w branży SEO od 2014 roku. Pasję do tworzenia stron www przekuwa w skuteczne działania on-site. W pracy nad projektami dużą uwagę przykłada do komunikacji i realizacji celów biznesowych klienta. Nastawiony na ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Wykorzystując znajomość technicznego SEO, odpowiada za wdrożenia zmian na stronach klientów.

Michał Gwóźdź

SEO Team Leader

Z branżą SEO związany od 2013 roku. Laureat ogólnopolskiego konkursu semKRK Awards 2021 w kategorii za najlepszą kampanię SEO. Zwolennik automatyzacji, analityki i działań związanych z kreatywnym content marketingiem.

Pracował w kilku renomowanych firmach m.in. jako Expert, Manager i Head of SEO, odpowiadając za działania organiczne na wielu znanych portalach, głównie e-commerce. Prywatnie miłośnik motoryzacji, nowinek technologicznych oraz sportu.

Artur Trzcionkowski

Artur Trzcionkowski

Starszy Specjalista SEO

Pasja, zaangażowanie, kompetencja i techniczność – to cztery słowa, którymi można opisać Artura. Każdy nowy dzień traktuje jako szanse na pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Prywatnie wielbiciel podróży, fan nowych technologii oraz zagadnień finansowych! Indywidualne podejście oraz wiedza technologiczna pozwalają Arturowi sprostać każdym wymaganiom na najwyższym poziomie.

Robert Wiertel

Robert Wiertel

Specjalista SEO

Jeden z pionierów polskiego SEO. Swoją przygodę z pozycjonowaniem stron zaczął w 1998 roku, w czasie gdy robiło się to w katalogu stron Wirtualnej Polski – najpopularniejszej wówczas “wyszukiwarce”. Ponadto odpowiadał za działania dla Ceneo, Oferii, Livechatu oraz Grupy Wirtualna Polska.

Karol Jaszewski - Specjalista SEO w SAMOSEO

Karol Jaszewski

Specjalista SEO

Z branżą internetową związany od ponad 20 lat. Doświadczenie w SEO zdobywał w trakcie rozwijania własnych serwisów internetowych, z którymi związany jest do tej pory – aktualnie głównie o tematyce Business & Finance. Dzięki temu od podstaw miał okazje poznawać czynniki wpływające na SEO.

Ryszard Kaczorowski

Ryszard Kaczorowski

Specjalista SEO

Ukończył równolegle dwa kierunki studiów, psychologię, gdzie specjalizował się w marketingu, oraz filozofię, gdzie pasjonowała go theoría logiki, matematyki oraz języka (filozofia analityczna). Doświadczenia te pozwalają mu lepiej rozumieć zachowania użytkowników (psychologia reklamy) oraz sztuczną inteligencję, opartą na natural language processing. Przygodę z SEO zaczął w 2015 roku.

Karolina Sulkowska

Karolina Sulkowska

Specjalistka SEO

SEO traktuje jako jeden z wielu elementów układanki, które składają się na skuteczny marketing w sieci. Zawsze stara się patrzeć na projekt możliwie szeroko, uwzględniając perspektywę wszystkich zaangażowanych osób – programistów, designerów czy copywriterów. Stale poszerza swoją wiedzę, aby jeszcze lepiej rozumieć jak wykorzystywać SEO w każdym możliwym obszarze.

Michał Pawelec

Michał Pawelec

Specjalista SEO

Pozycjonowaniem zajmuje się od 2018 roku. Zwolennik merytorycznych i interesujących treści oraz zadowolenia klienta z korzystania ze strony www. Po godzinach też ma do czynienia z contentem – hobbystycznie prowadzi bloga true crime.

Maciej Ufnowski

Maciej Ufnowski

Specjalista SEO

Swoją przygodę w świecie SEO rozpoczął w 2021 roku. Od tego momentu stale się rozwija i zdobywa wiedzę. Lubi czerpać inspiracje od innych członków zespołu, jak i dzielić się swoimi pomysłami oraz pomagać mniej doświadczonym kolegom i koleżankom. Nie boi się wyzwań, do projektów podchodzi indywidualnie, żeby wyciągnąć z nich jak najwięcej korzyści dla klienta.

Michał Kusy

Specjalista SEO

Ukończył studia informatyczne w Paryżu, gdzie specjalizował się w tworzeniu stron internetowych i aplikacji mobilnych. Dzięki swoim umiejętnościom programistycznym swobodnie porusza się po świecie technicznego SEO. Swoją przygodę z SEO rozpoczął w 2021 roku tworząc własne strony. Opiekował się również witrynami zagranicznymi (Francja i USA). Każdy projekt traktuję jak okazję do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań.

Monika Król - Specjalistka SEO

Monika Król

Specjalistka SEO

Z branżą SEO związana od 2022 roku, pierwsze doświadczenie zdobywała prowadząc działania organiczne na rynku polskim i zagranicznym. Stale dąży do doskonalenia i poszerzania swojej wiedzy. Stawia na połączenie SEO i UX aby osiągać najlepsze rezultaty dla swoich projektów. Prywatnie miłośniczka sportu, wypracowaną dzięki niemu dyscyplinę, determinację i umiejętność skupienia przenosi na grunt zawodowy.

Szymon Tukaj

Szymon Tukaj

Specjalista SEO

Przygodę z branżą SEO zaczął w 2022 roku. Samouk niebojący się wyzwań, ceniący sobie nieustanny rozwój. Każdego dnia powiększa swoją SEO-wą wiedzę. Wysokie umiejętności komunikacyjne, rzetelność, entuzjazm, bardzo dobra praca zespołowa oraz umiejętności przekazywania swojej wiedzy mniej doświadczonej załodze zespołu.

Aleksander Dziekoński

Aleksander Dziekoński

Młodszy Specjalista SEO

Analityczne myślenie, szybkość nauki oraz głód nowych wyzwań — to tylko kilka cech, przy pomocy których chce dążyć do statusu specjalisty.

Adelina Jańczak

Adelina Jańczak

Młodsza Specjalistka SEO

Od 2013 r. związana z marketingiem. Ukończyła studia ze specjalizacją marketing i PR na wydziale zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała pracując w Agencjach kreatywnych, PR-owych oraz Eventowych.

Z marketingiem on-line związana jest od niedawna i od razu zaangażowała się w projekty ze zdwojoną siłą. Uwielbia pracę z ludźmi, a do rozwiązywania problemów podchodzi kreatywnie.

Tomasz Muchorski

Młodszy Specjalista SEO

Z branżą SEO/SEM związany od 2016 roku. W poprzednich agencjach odpowiadał głównie za zadania związane z obszarem obsługi klienta. Obecnie rozszerza swoją wiedzę i zdobywa praktyczne umiejętności w obszarze SEO.

Sylwia Grądzka

Sylwia Grądzka

Business Support Team Manager

Specjalistka i jednocześnie wielka entuzjastka optymalizacji procesów. Przez wiele lat związana z Bankiem Millennium, gdzie z sukcesem usprawniała procesy operacyjne. Od 2022 roku z ogromną ciekawością poznaje procesy w branży SEO. Nieustannie poszukuje nowych lepszych rozwiązań w realizacji zadań jednocześnie przykładając dużą wagę do jakości i terminowości ich wykonania.

Tomasz Jaroń

Tomasz Jaroń

Koordynator Link Buildingu

Szukając nowych wyzwań i możliwości rozwoju dołączył do branży marketingu internetowego gdzie na co dzień wykorzystuje umiejętności analitycznego myślenia i doświadczenie zdobyte w sektorze finansowym. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności.

Elżbieta Tomporowska

Elżbieta Tomporowska

Content Manager

Polonistka, korektorka, krytyczka literacka. W branży marketingu internetowego od 2016 roku. Wiedzę o języku i komunikacji wykorzystuje do tworzenia angażujących treści, a doświadczenie w agencji SEO do ich optymalizacji.

Do pracy z tekstem podchodzi z pasją rzemieślnika. Gromadzi materiały, projektuje, komponuje i szlifuje. Czuwa nad pracą kilkunastu copywriterów – dba o wysoką jakość tekstów i stoi na straży deadline’ów.

Daria Delewska

Daria Delewska

Asystentka specjalisty SEO

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku o specjalizacji w zakresie Zarządzania – Public Relations i Marketing. Przez wiele lat związana z obszarem administracyjnym, zdobywając cenne doświadczenie w organizacji i koordynacji działań. Dąży do doskonalenia się w obszarze SEO oraz aktywnego udziału w rozwoju projektów marketingowych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności