Usługi SEO

Kampania SEO

Skuteczna kampania SEO wiąże się z prowadzeniem działań zarówno na stronie internetowej jak i poza nią. Stworzenie audytu strony, wdrożenie wytycznych optymalizacyjnych oraz pozyskiwanie odnośników zewnętrznych to kluczowe działania prowadzone podczas kampanii.

Audyt SEO

Odpowiednia budowa strony to podstawowa kwestia w SEO. Przeprowadzony przez nas audyt strony wskaże Ci, które elementy wymagają udoskonalenia, a które z nich są zbudowane poprawnie. Zbuduj stronę zgodną z wytycznymi Google już dziś!

Konsultacje SEO

Planujesz zmiany w serwisie, ale nie wiesz czy okażą się trafione? Nie masz pomysłu jak zwiększyć widoczność strony? A może po prostu masz jakiś konkretny problem, który chciałbyś omówić w gronie specjalistów? Chętnie w tym pomożemy!

Pozycjonowanie lokalne

Działając na rynku lokalnym chciałbyś trafić do użytkownika z konkretnej lokalizacji. Pozycjonowanie lokalne nastawione jest na zwiększenie ruchu wśród użytkowników szukających usług w określonym miejscu, na bazie jego aktualnej lokalizacji.

Wdrożenia nowych technologii

Planując wdrożenie nowego rozwiązania technologicznego warto zatroszczyć się, aby było one zgodne z robotami wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja jego działania oraz troska o to, aby był dostosowany do wytycznych Google to klucz do zminimalizowania strat związanych z migracją.

Strategia contentowa

Nie wiesz, o czym pisać na swojej stronie? Twoje działania wciąż nie generują wartościowego ruchu? Zamów strategię contentową, dzięki której dotrzesz do starannie wyselekcjonowanej grupy odbiorców i wskoczysz na wysokie pozycje.

Pozycjonowanie szerokie

Kampania SEO wykorzystująca bardzo precyzyjne frazy kluczowe z wysoką intencją zakupową. Z reguły charakteryzują się znacznie mniejszą konkurencyjnością, przez co osiągnięcie wysokich pozycji trwa zdecydowanie krócej niż w przypadku najpopularniejszych zapytań.

Zainteresowany? Napisz do Nas!

Skorzystaj z formularza obok, opisz swoje wymagania odnośnie usługi SEO, a wspólnie przygotujemy strategię działań dopasowaną do aktualnej sytuacji strony.

W polu “treść wiadomości” możesz podać informacje o maksymalnym miesięcznym budżecie, jaki chciałbyś przeznaczyć na działania SEO, a także wszystkie pozostałe informacje, które są dla Ciebie istotne.

Na wszystkie wiadomości staramy się odpisywać w ciągu 24 godzin.

  Cennik usług SEO

  Cena usług SEO zależy od ich charakteru – jeśli mówimy o usługach stałych, w SAMOSEO wykorzystujemy dla nich model abonamentowy lub jasno określoną stawkę godzinową. Jeśli mówimy o usługach jednorazowych, to często podlegają one indywidualnej wycenie, choć pewne zakresy cen przedstawiamy poniżej.

  Konsultacje SEO

  Pozycjonowanie lokalne

  Wdrożenia nowych technologii

  Strategia contentowa

  Nasz zespół

  • Tomasz Mielewczyk

   Tomasz Mielewczyk

   SEO Expert / Członek zarządu

   Początkowo webmaster, który z biegiem czasu przeszedł na SEO-wą stronę mocy. Prowadził projekty SEO m.in. dla Wirtualnej Polski, BZWBK, UPC, iSpot, Santander Consumer Banku, Lexusa, Ergo Hestii, Generali czy Netii.

  • Wojciech Grądzki

   Wojciech Grądzki

   SEO Expert / Członek zarządu

   Przez 17 lat pracował w Wirtualnej Polsce, od początku przy wyszukiwarkach a przez 10 ostatnich lat kierował działaniami SEO Grupy WP pracując przy wp.pl, o2.pl, money.pl, abczdrowie.pl, SportoweFakty, Pudelek. Od 2017 roku, wspólnie ze współpracownikiem z WP, Tomkiem Mielewczykiem prowadzi agencję SAMOSEO.

  • Tomasz Resmarowski

   Tomasz Resmarowski

   SEO Team Leader

   Świetne zrozumienie biznesu klienta oraz kreatywne pomysły – tak w skrócie można opisać podejście Tomka do SEO. Zawodowo zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją witryn internetowych od 2014 roku. W pracy chętnie sięga po rozwiązania z zakresu analityki internetowej (fan Google Tag Manager’a).

  • Piotr Wiśniewski

   Piotr Wiśniewski

   SEO Team Leader

   Webmaster zbierający doświadczenie w branży SEO od 2014 roku. Pasję do tworzenia stron www przekuwa w skuteczne działania on-site. W pracy nad projektami dużą uwagę przykłada do komunikacji i realizacji celów biznesowych klienta. Nastawiony na ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Wykorzystując znajomość technicznego SEO, odpowiada za wdrożenia zmian na stronach klientów.

  • Michał Gwóźdź

   SEO Team Leader

   Z branżą SEO związany od 2013 roku. Laureat ogólnopolskiego konkursu semKRK Awards 2021 w kategorii za najlepszą kampanię SEO. Zwolennik automatyzacji, analityki i działań związanych z kreatywnym content marketingiem.

  • Artur Trzcionkowski

   Artur Trzcionkowski

   Starszy Specjalista SEO

   Pasja, zaangażowanie, kompetencja i techniczność – to cztery słowa, którymi można opisać Artura. Każdy nowy dzień traktuje jako szanse na pozyskiwanie nowych doświadczeń.

  • Robert Wiertel

   Robert Wiertel

   Specjalista SEO

   Jeden z pionierów polskiego SEO. Swoją przygodę z pozycjonowaniem stron zaczął w 1998 roku, w czasie gdy robiło się to w katalogu stron Wirtualnej Polski – najpopularniejszej wówczas “wyszukiwarce”. Ponadto odpowiadał za działania dla Ceneo, Oferii, Livechatu oraz Grupy Wirtualna Polska.

  • Karol Jaszewski - Specjalista SEO w SAMOSEO

   Karol Jaszewski

   Specjalista SEO

   Z branżą internetową związany od ponad 20 lat. Doświadczenie w SEO zdobywał w trakcie rozwijania własnych serwisów internetowych, z którymi związany jest do tej pory – aktualnie głównie o tematyce Business & Finance. Dzięki temu od podstaw miał okazje poznawać czynniki wpływające na SEO.

  • Ryszard Kaczorowski

   Ryszard Kaczorowski

   Specjalista SEO

   Ukończył równolegle dwa kierunki studiów, psychologię, gdzie specjalizował się w marketingu, oraz filozofię, gdzie pasjonowała go theoría logiki, matematyki oraz języka (filozofia analityczna). Doświadczenia te pozwalają mu lepiej rozumieć zachowania użytkowników (psychologia reklamy) oraz sztuczną inteligencję, opartą na natural language processing. Przygodę z SEO zaczął w 2015 roku.

  • Karolina Sulkowska

   Karolina Sulkowska

   Specjalistka SEO

   SEO traktuje jako jeden z wielu elementów układanki, które składają się na skuteczny marketing w sieci. Zawsze stara się patrzeć na projekt możliwie szeroko, uwzględniając perspektywę wszystkich zaangażowanych osób – programistów, designerów czy copywriterów. Stale poszerza swoją wiedzę, aby jeszcze lepiej rozumieć jak wykorzystywać SEO w każdym możliwym obszarze.

  • Michał Pawelec

   Michał Pawelec

   Specjalista SEO

   Pozycjonowaniem zajmuje się od 2018 roku. Zwolennik merytorycznych i interesujących treści oraz zadowolenia klienta z korzystania ze strony www. Po godzinach też ma do czynienia z contentem – hobbystycznie prowadzi bloga true crime.

  • Maciej Ufnowski

   Maciej Ufnowski

   Specjalista SEO

   Swoją przygodę w świecie SEO rozpoczął w 2021 roku. Od tego momentu stale się rozwija i zdobywa wiedzę. Lubi czerpać inspiracje od innych członków zespołu, jak i dzielić się swoimi pomysłami oraz pomagać mniej doświadczonym kolegom i koleżankom. Nie boi się wyzwań, do projektów podchodzi indywidualnie, żeby wyciągnąć z nich jak najwięcej korzyści dla klienta.

  • Michał Kusy

   Specjalista SEO

   Ukończył studia informatyczne w Paryżu, gdzie specjalizował się w tworzeniu stron internetowych i aplikacji mobilnych. Dzięki swoim umiejętnościom programistycznym swobodnie porusza się po świecie technicznego SEO. Swoją przygodę z SEO rozpoczął w 2021 roku tworząc własne strony. Opiekował się również witrynami zagranicznymi (Francja i USA). Każdy projekt traktuję jak okazję do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności, nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań.

  • Monika Król - Specjalistka SEO

   Monika Król

   Specjalistka SEO

   Z branżą SEO związana od 2022 roku, pierwsze doświadczenie zdobywała prowadząc działania organiczne na rynku polskim i zagranicznym. Stale dąży do doskonalenia i poszerzania swojej wiedzy. Stawia na połączenie SEO i UX aby osiągać najlepsze rezultaty dla swoich projektów. Prywatnie miłośniczka sportu, wypracowaną dzięki niemu dyscyplinę, determinację i umiejętność skupienia przenosi na grunt zawodowy.

  • Szymon Tukaj

   Szymon Tukaj

   Specjalista SEO

   Przygodę z branżą SEO zaczął w 2022 roku. Samouk niebojący się wyzwań, ceniący sobie nieustanny rozwój. Każdego dnia powiększa swoją SEO-wą wiedzę. Wysokie umiejętności komunikacyjne, rzetelność, entuzjazm, bardzo dobra praca zespołowa oraz umiejętności przekazywania swojej wiedzy mniej doświadczonej załodze zespołu.

  • Aleksander Dziekoński

   Aleksander Dziekoński

   Młodszy Specjalista SEO

   Analityczne myślenie, szybkość nauki oraz głód nowych wyzwań — to tylko kilka cech, przy pomocy których chce dążyć do statusu specjalisty.

  • Adelina Jańczak

   Adelina Jańczak

   Młodsza Specjalistka SEO

   Od 2013 r. związana z marketingiem. Ukończyła studia ze specjalizacją marketing i PR na wydziale zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Swoje pierwsze kroki w branży stawiała pracując w Agencjach kreatywnych, PR-owych oraz Eventowych.

  • Tomasz Muchorski

   Młodszy Specjalista SEO

   Z branżą SEO/SEM związany od 2016 roku. W poprzednich agencjach odpowiadał głównie za zadania związane z obszarem obsługi klienta. Obecnie rozszerza swoją wiedzę i zdobywa praktyczne umiejętności w obszarze SEO.

  • Sylwia Grądzka

   Sylwia Grądzka

   Business Support Team Manager

   Specjalistka i jednocześnie wielka entuzjastka optymalizacji procesów. Przez wiele lat związana z Bankiem Millennium, gdzie z sukcesem usprawniała procesy operacyjne. Od 2022 roku z ogromną ciekawością poznaje procesy w branży SEO. Nieustannie poszukuje nowych lepszych rozwiązań w realizacji zadań jednocześnie przykładając dużą wagę do jakości i terminowości ich wykonania.

  • Tomasz Jaroń

   Tomasz Jaroń

   Koordynator Link Buildingu

   Szukając nowych wyzwań i możliwości rozwoju dołączył do branży marketingu internetowego gdzie na co dzień wykorzystuje umiejętności analitycznego myślenia i doświadczenie zdobyte w sektorze finansowym. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności.

  • Elżbieta Tomporowska

   Elżbieta Tomporowska

   Content Manager

   Polonistka, korektorka, krytyczka literacka. W branży marketingu internetowego od 2016 roku. Wiedzę o języku i komunikacji wykorzystuje do tworzenia angażujących treści, a doświadczenie w agencji SEO do ich optymalizacji.

  • Daria Delewska

   Daria Delewska

   Asystentka specjalisty SEO

   Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku o specjalizacji w zakresie Zarządzania – Public Relations i Marketing. Przez wiele lat związana z obszarem administracyjnym, zdobywając cenne doświadczenie w organizacji i koordynacji działań. Dąży do doskonalenia się w obszarze SEO oraz aktywnego udziału w rozwoju projektów marketingowych.

  Case studies naszych usług SEO

  O jakości naszych usług świadczą efekty prowadzonych przez nas kampanii. Poniżej prezentujemy kilka wybranych case studies, które realizowaliśmy w ostatnim czasie.

  O SEO czytaj więcej na naszym blogu

  Blog SAMOSEO to miejsce, w którym odnajdą się zarówno mniej jak i bardziej doświadczeni SEOwcy i SEOwczyni. Poruszamy zarówno lżejsze tematy jak i te bardziej techniczne czy odnoszące się do branżowych ciekawostek.

  Usługi SEO – FAQ

  Pozycjonowanie stron (SEO) stało się jednym z kluczowych zagadnień marketingu internetowego. Każdego dnia z wyszukiwarek internetowych korzystają całe rzesze użytkowników, którzy chcą znaleźć konkretne produkty, usługi czy poznać rozwiązanie swojego problemu. trudno sobie wyobrazić osiągnięcie sukcesu w sieci, odstawiając na bok usługę SEO.

  Czym są usługi SEO?

  Usługi SEO to szereg działań mających wpływ na widoczność stron internetowych. Wymienić możemy tutaj dwie główne gałęzie – działania prowadzone na stronie (tzw. onsite) oraz poza nią (offsite).

  • Usługi SEO na stronie – wszystkie kwestie techniczne, optymalizacyjne czy contentowe. Ustalenie odpowiedniej struktury serwisu, linkowania wewnętrznego czy optymalizacja pod konkretne frazy kluczowe to bardzo ważne kwestie, które znacząco wpływają na to jak roboty wyszukiwarek postrzegają Twoją stronę. Usługa SEO ma za zadanie dostosowanie tych elementów jak najbliżej ideału, aby strona osiągała jak najwyższe pozycje dla jak największej puli fraz kluczowych,
  • Usługi SEO poza stroną – pozyskiwanie linków zewnętrznych to w dalszym ciągu bardzo istotny czynnik rankingowy, choć w ostatnich latach mocno ewoluował. Aktualnie link building skupia się na pozyskiwaniu wartościowych odnośników zewnętrznych, które wzmacniają autorytet strony,

  Jaki jest koszt usługi SEO?

  Ceny poszczególnych usług zostały wymienione we wcześniejszej części strony. Jeśli mówimy o kosztach kampanii SEO to finalnie jest on uzależniony od wielu czynników, takich jak np.: historia domeny i jej moc pod względem profilu linków, konkurencja, branża czy cele postawione przed agencją SEO. Po podaniu szczegółowych informacji na temat swojego biznesu i wymagań odnośnie usługi SEO przygotujemy wycenę dopasowaną do aktualnej sytuacji Twojej strony.

  Jak wybrać dostawcę usługi SEO?

  Z pewnością cenną informacją jest to, jaki specjalista będzie odpowiedzialny za kontakt z klientem czy za przygotowanie audytu. Doświadczenie i wiedza specjalisty może być prognozą tego, czego możesz spodziewać się po danej usłudze. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest oferowany zakres działań, czas trwania umowy czy case studies agencji.

  Jedną z ciekawszych metod jest analiza rankingów agencji, w których znajdziesz informację o liczbie pracowników, przychodach czy liczbie pracowników SEO względem całego zespołu. W branży działa wiele firm, które posiadają 2-3 specjalistów, a dział sprzedaży czy prawny liczy kilka razy więcej osób. Jest to również pewien wyznacznik tego, na co firma kładzie największy nacisk i czy rzetelne realizowanie usługi SEO będzie dla firmy najważniejsze. Jeśli jeden specjalista odpowiada za prowadzenie 100 klientów, to nie jest to najlepszy prognostyk tego, ile czasu będzie mógł poświęcić Twojej stronie.

  Ile trwa usługa SEO?

  Warto doprecyzować czy mamy tu na myśli usługę jednorazową czy stałą, bo różnice są wyraźne. Mamy więc np.:

  • Jednorazowy audyt – przygotowanie dokumentu z rekomendacjami trwa maksymalnie 20 dni roboczych. Następnie następują wdrożenia (po stronie klienta lub naszej, w zależności od ustaleń) i etap poprawności wdrożeń. Całość uzależniona jest od zakresu i szybkości wdrożeń,
  • Stała kampania SEO – umowy podpisujemy na 6 miesięcy,  a następnie przechodzą na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pół roku to czas, w którym pojawiają się pierwsze wyraźniejsze efekty naszej pracy i klient może zdecydować czy oferowana przez nas usługa spełnia jego oczekiwania,
  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności