Czym są konsultacje SEO?

Konsultacja SEO to spotkanie z ekspertem specjalizującym się w pozycjonowaniu stron internetowych. To przestrzeń do swobodnej dyskusji na temat Twojej witryny. Masz wpływ na to, co będzie przedmiotem naszego spotkania. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące link buildingu, content marketingu i budowania autorytetu witryny. Rozwiewamy wątpliwości dotyczące obranej strategii. Podpowiadamy, co warto zmienić, zaktualizować lub usprawnić, żeby osiągać wyższe pozycje w Google i generować jeszcze więcej leadów sprzedażowych.

Do Ciebie należy także decyzja dotycząca formy spotkania. Zależy Ci na rozmowie w naszym biurze lub w innym wskazanym miejscu? A może wolisz spotkać się online na wideokonferencji? Nasi eksperci dostosują się do Twoich potrzeb i Twojego planu dnia. Możesz zamówić konsultację SEO jako firma lub osoba prywatna. Odpowiadamy na pytania klientów, którzy przy prowadzeniu kampanii korzystają z pomocy agencji SEO lub prowadzą działania pozycjonujące na własną rękę.

Kiedy warto skorzystać z konsultacji SEO?

Chcesz dowiedzieć się czym jest SEO i w jaki sposób pozycjonowanie może wpłynąć na rozwój biznesu

Szukasz porady na temat tego jak osiągnąć wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania

Pragniesz zwiększyć konwersję na swojej stronie internetowej

Planujesz wprowadzić zmiany w obrębie witryny, ale obawiasz się, że działania mogą negatywnie wpłynąć na SEO

Chciałbyś zweryfikować, czy działania SEO prowadzone przez inne osoby lub firmy są skuteczne i zgodne z zasadami Google

Dla kogo jest ta usługa?

Naszą ofertę kierujemy także do osób, które dopiero planują rozpoczęcie działalności w Internecie i chcą od samego początku zadbać o wartościowy content w witrynie i inne aspekty ważne z punktu widzenia SEO. Z naszych porad korzystają właściciele dużych i małych serwisów e-commerce. Udzielamy porad dotyczących pozycjonowania przedstawicielom korporacji i osobom, które prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze. Konsultacje SEO są przeznaczone zarówno dla osób, które posiadają podstawową wiedzę dotyczącą pozycjonowania, jak i tych, które dopiero chcą się upewnić, że warto zainwestować w działania SEO.

Co jeszcze musisz wiedzieć o konsultacjach SEO?

Co przygotować przed spotkaniem ze specjalistą?

Przygotuj listę zagadnień, które chcesz poruszyć w trakcie rozmowy (np. w formie pytań) i prześlij je na adres biuro@samoseo.pl. Im więcej informacji, tym lepiej! Raporty, dane lub wykresy z Google Search Console będą mile widziane. Dzięki temu podczas spotkania będziemy mogli odnieść się do konkretów. Nie wiesz, o co zapytać? To dla nas cenna informacja! Dzięki temu poprowadzimy rozmowę w taki sposób, aby wszystkie aspekty SEO były dla Ciebie zrozumiałe.

Jak wyglądają konsultacje SEO?

Po zapoznaniu się z problemem zaproponujemy Ci termin spotkania. Podczas rozmowy omówimy zagadnienia przesłane drogą mailową i odpowiemy na inne pytania (jeśli takie się pojawią). Działamy w sposób elastyczny. To sprawia, że każda konsultacja przebiega w nieco inny sposób, ponieważ zawsze dostosowujemy się do potrzeb danego klienta. Dzięki temu nasz rozmówca z godzinnego spotkania może wynieść jak najwięcej.

Czego można się dowiedzieć w czasie konsultacji SEO?

Konsultacja SEO to okazja do rozmowy o Twojej stronie internetowej. O tym, co jest zrobione dobrze, a co wymaga udoskonalenia. Przeanalizujemy Twoją witrynę pod wieloma kątami. Przyjrzymy się aspektom technicznym, szybkości ładowania witryny oraz warstwie contentowej. Pozycjonowanie to proces, który wymaga doświadczenia i zaangażowania. Zmiany w algorytmach mogą oznaczać spadki w pozycjach. Osobom spoza branży SEO trudno jest naprawić błąd, jeśli nie wiedzą, co „się zepsuło”. Pomożemy Ci przywrócić dotychczasowe pozycje lub przeprowadzić bezpieczną migrację strony na inną domenę. W trakcie konsultacji możemy przeprowadzić konkretne działania na stronie.

Ile kosztują konsultacje SEO?

Godzinna konsultacja SEO to koszt 200 zł, więc finalny koszt usługi uzależniony jest od złożoności problemu. Napisz do nas o czym chciałbyś porozmawiać, a my oszacujemy ile czasu zajmie nam przygotowanie się do rozmowy. Co otrzymujesz w tej cenie?
– Profesjonalną poradę od ekspertów, którzy od wielu lat prowadzą kampanie SEO dla znanych marek polskich i zagranicznych.
– Praktyczne wskazówki, dzięki którym poprawisz widoczność swojej witryny.
– Rekomendacje, które wpłyną na wzrost wartościowego ruchu w serwisie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności