Wygraliśmy European Search Awards 2024

Nasza kampania dla OpenGift.pl okazała się najlepszą w Europie w kategorii BEST USE OF SEARCH – B2B (SEO): SMALL. Nagroda ta jest zwieńczeniem ponad 3 lat pracy nad doskonaleniem serwisu, który jest aktualnie liderem swojej branży.

Opinie o SAMOSEO

Poniżej prezentujemy wybrane opinie naszych klientów, które otrzymaliśmy osobiście lub wystawiono nam w miejscach ogólnodostępnych, takich jak Wizytówka w Mapach Google czy nasz profil na Facebooku. Jeśli chcesz obejrzeć więcej opinii, zajrzy właśnie do tych miejsc.

Reflect group - opinia o SAMOSEO

Reflect Group - Opinia o SAMOSEO

"Z firmą SAMOSEO współpracujemy jako Reflect Group od ponad pół roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczony usług, zaangażowania, profesjonalnego doradztwa czy wysokiej jakości przeprowadzonych analiz. Zespół SAMOSEO to zgrany i bardzo oddany Team, który bardzo mocno angażuje się w projekty! Myślę, że wisienką na torcie są same wyniki, które mówią za siebie. Na każdej z działalności odnotowujemy intratne wzrosty ruchu, a także jego kaloryczności. Bardzo doceniam tę współpracę, co jest również zbieżne z tym, że polecam SAMOSEO moim znajomym, którzy potrzebują profesjonalnych usług SEO."
home&you - opinia o SAMOSEO

BBK S.A. - Opinia o SAMOSEO

Pragniemy wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą SAMOSEO, którą wybraliśmy, do pozycjonowania serwisu home-you.com w wyszukiwarce Google. Od początku współpracy, widoczność naszego serwisu w wynikach wyszukiwania wzrosła bardzo znacząco co istotnie przełożyło się na wzrost sprzedaży w tym kanale.

Co znajdziesz w naszych SEO Case studies?

Generowanie wartościowego ruchu

W naszych kampaniach skupiamy się na generowaniu wartościowego ruchu, który ma przynosić wymierne efekty.

Transparentność

Nie ukrywamy naszych tajemnic! Dzielmy się z Wami narzędziami, technikami i praktykami, które sprawdziły się w naszych kampaniach SEO. Otwieramy przed Wami kulisy naszej pracy, abyście mogli skorzystać z naszego doświadczenia.

Strategie dopasowane do celów

Przedstawiamy konkretne cele, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Dowiesz się, jakie strategie przyjęliśmy, aby osiągnąć wzrost ruchu organicznego, poprawić widoczność w wyszukiwarkach i generować wartościowe leady.

Różnorodność branż

Nie ważne, czy działasz w branży e-commerce, usługach finansowych czy edukacyjnych – nasze case studies obejmują różnorodne sektory. Znajdziesz tu inspiracje dostosowane do specyfiki wielu branż.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności