Usługi SEO

Doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketingu internetowego pozwala nam na świadczenie w pełni profesjonalnych usług związanych z zagadnieniami SEO oraz SEM. Do każdej kampanii podchodzimy bardzo rzetelnie a wszystkie działania opieramy o zasady White Hat SEO. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych usług.

Charakterystyka usług SEO / SEM

Skuteczna kampania SEO wiąże się z prowadzeniem działań zarówno na stronie internetowej jak i poza nią. Stworzenie audytu strony, wdrożenie wytycznych optymalizacyjnych oraz pozyskiwanie odnośników zewnętrznych to kluczowe działania prowadzone podczas kampanii.

Odpowiednia budowa strony to podstawowa kwestia w SEO. Przeprowadzony przez nas audyt strony wskaże Ci, które elementy wymagają udoskonalenia, a które z nich są zbudowane poprawnie. Zbuduj stronę zgodną z wytycznymi Google już dziś!

Google nałożyło na Twoją stronę karę z powodu nienaturalnych odnośników zewnętrznych lub błędów na stronie? Napisz do nas już dziś a pomożemy Ci wyjść z filtra ręcznego a także algorytmicznego.

Planując wdrożenie nowego rozwiązania technologicznego, warto zatroszczyć się, aby było one zgodne z robotami wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja jego działania oraz troska o to, aby był dostosowany do wytycznych Google to klucz do zminimalizowania strat związanych z migracją

Obecnie nie wystarczy już posiadanie konkurencyjnych cen czy efektownego wyglądu strony. Warto skupić się na analizie zachowań użytkowników, zrozumieniu ich potrzeb oraz dostosowaniu strony w sposób umożliwiający korzystanie z niej w jak najbardziej optymalny sposób.

Usługa content marketingu prowadzona jest w ramach pakietów linków lub prowadzonych kampanii SEO. W ramach usługi, tworzymy wysokie jakościowo treści oraz umieszczamy je na witrynach zewnętrznych wydawców

Nasze szkolenia dedykowane są redakcjom w różnym stopniu zaawansowania – program dostosowujemy indywidualnie do każdego przypadku. Dzięki współpracy z największymi polskimi portalami internetowymi, posiadamy praktyczną wiedzę odnoszącą się do wielu aspektów funkcjonowania serwisów

Dla biznesów o określonym zasięgu działalności, pozycjonowanie lokalne stanowi świetną metodę promocji marki. Bądź rozpoznawalny dla swoich klientów i zacznij pojawiać się w lokalnych wynikach wyszukiwania!

O nas

SAMOSEO to agencja nastawiona na wysoką jakość usług i zadowolenie swoich klientów. Posiadamy doświadczenie wyniesione z pracy przy największych polskich serwisach internetowych, a oprócz prowadzenia kompleksowych kampanii SEO, oferujmy m.in. szkolenia redakcyjne (w tym Google News), audyty SEO czy pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych.
Grądzki Wojciech

Grądzki Wojciech

Specjalista SEO

Przez 17 lat pracował w Wirtualnej Polsce, od początku przy wyszukiwarkach. Przez 10 ostatnich lat kierował działaniami SEO Grupy Wirtualna Polska pracując przy takich serwisach jak wp.pl, o2.pl, money.pl, abczdrowie.pl, sportowefakty.wp.pl, pudelek.pl, kafeteria.pl

Mielewczyk Tomasz

Mielewczyk Tomasz

Specjalista SEO

Pasjonat świata SEO z doświadczeniem wyniesionym z Grupy Wirtualna Polska oraz dzięki prowadzeniu projektów m.in. dla BZWBK, UPC, iSpot, Santander Consumer Banku, Lexusa, Ergo Hestii, Generali oraz Netii.

Zainteresowany? Napisz do nas!

 

Skorzystaj z formularza obok, opisz swoje wymagania odnośnie kampanii SEO, a wspólnie przygotujemy strategię działań dopasowaną do aktualnej sytuacji strony.

W polu “treść wiadomości” możesz podać informacje o maksymalnym miesięcznym budżecie, jaki chciałbyś przeznaczyć na działania SEO, a także wszystkie pozostałe informacje, które są dla Ciebie istotne.

Na wszystkie wiadomości staramy się odpisywać w ciągu 24 godzin.