W SAMOSEO nadszedł czas na zmiany i rozszerzenie zespołu! Od września będziemy funkcjonowali jako mini-agencja SEO, w skład której wejdą dwie osoby – Mielewczyk Tomasz oraz Wojciech Grądzki.

W związku z powyższym, nazwa firmy zmienia się na „SAMOSEO Sp. z o.o.”, a jej dokładne dane znajdują się w zakładce „Kontakt„.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na połączenie sił? Szczęśliwy splot okoliczności spowodował, że pracując w Wirtualnej Polsce, miałem okazję współpracować z Wojtkiem przy wielu projektach, m.in. przy wdrażaniu nowego systemu CMS – Platformy Kontentowej (PaKo), o której pisano w wielu branżowych mediach (np.: WirtualneMedia). Po zakończeniu współpracy z WP.PL postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie założyć mini-agencję, która będzie cechowała się wysoką jakością usługi i kompleksowym podejściem do działań SEO. Wojtek to ceniony w branży specjalista, który zbierał doświadczenie w wyszukiwarkach internetowych, praktycznie od początku ich istnienia. Gdy tylko pojawiła się możliwość współpracy w ramach SAMOSEO, żaden z nas nie wahał się ani chwili – dokładnie zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będziemy w stanie zaoferować wysoką jakość usługi, ściśle nastawioną na kwestie technicznego SEO.

Jesteśmy przekonani, że to duży krok do przodu, a nastawienie na wysoką jakość usługi i kompleksowe podejście do SEO to jedyne możliwe rozwiązanie.

Tomasz Mielewczyk
Autor wpisu

Tomasz Mielewczyk

Początkowo webmaster, który z biegiem czasu przeszedł na SEO-wą stronę mocy. Prowadził projekty SEO m.in. dla Wirtualnej Polski, BZWBK, UPC, iSpot, Santander Consumer Banku, Lexusa, Ergo Hestii, Generali czy Netii.

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności