Usługi SEO

Doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketingu internetowego pozwala nam na świadczenie w pełni profesjonalnych usług związanych z zagadnieniami SEO oraz SEM. Do każdej kampanii podchodzimy bardzo rzetelnie a wszystkie działania opieramy o zasady White Hat SEO. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych usług.

Charakterystyka usług SEO / SEM

Skuteczna kampania SEO wiąże się z prowadzeniem działań zarówno na stronie internetowej jak i poza nią. Stworzenie audytu strony, wdrożenie wytycznych optymalizacyjnych oraz pozyskiwanie odnośników zewnętrznych to kluczowe działania prowadzone podczas kampanii.

Odpowiednia budowa strony to podstawowa kwestia w SEO. Przeprowadzony przez nas audyt strony wskaże Ci, które elementy wymagają udoskonalenia, a które z nich są zbudowane poprawnie. Zbuduj stronę zgodną z wytycznymi Google już dziś!

Google nałożyło na Twoją stronę karę z powodu nienaturalnych odnośników zewnętrznych lub błędów na stronie? Napisz do nas już dziś a pomożemy Ci wyjść z filtra ręcznego a także algorytmicznego.

Planując wdrożenie nowego rozwiązania technologicznego, warto zatroszczyć się, aby było one zgodne z robotami wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja jego działania oraz troska o to, aby był dostosowany do wytycznych Google to klucz do zminimalizowania strat związanych z migracją

Obecnie nie wystarczy już posiadanie konkurencyjnych cen czy efektownego wyglądu strony. Warto skupić się na analizie zachowań użytkowników, zrozumieniu ich potrzeb oraz dostosowaniu strony w sposób umożliwiający korzystanie z niej w jak najbardziej optymalny sposób.

Usługa content marketingu prowadzona jest w ramach pakietów linków lub prowadzonych kampanii SEO. W ramach usługi, tworzymy wysokie jakościowo treści oraz umieszczamy je na witrynach zewnętrznych wydawców

Nasze szkolenia dedykowane są redakcjom w różnym stopniu zaawansowania – program dostosowujemy indywidualnie do każdego przypadku. Dzięki współpracy z największymi polskimi portalami internetowymi, posiadamy praktyczną wiedzę odnoszącą się do wielu aspektów funkcjonowania serwisów

Dla biznesów o określonym zasięgu działalności, pozycjonowanie lokalne stanowi świetną metodę promocji marki. Bądź rozpoznawalny dla swoich klientów i zacznij pojawiać się w lokalnych wynikach wyszukiwania!

O nas

SAMOSEO to agencja nastawiona na wysoką jakość usług i zadowolenie swoich klientów. Posiadamy doświadczenie wyniesione z pracy przy największych polskich serwisach internetowych, a oprócz prowadzenia kompleksowych kampanii SEO, oferujmy m.in. szkolenia redakcyjne (w tym Google News), audyty SEO czy pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych.

Zainteresowany? Napisz do nas!

 

Skorzystaj z formularza obok, opisz swoje wymagania odnośnie kampanii SEO, a wspólnie przygotujemy strategię działań dopasowaną do aktualnej sytuacji strony.

W polu “treść wiadomości” możesz podać informacje o maksymalnym miesięcznym budżecie, jaki chciałbyś przeznaczyć na działania SEO, a także wszystkie pozostałe informacje, które są dla Ciebie istotne.

Na wszystkie wiadomości staramy się odpisywać w ciągu 24 godzin.