Wojciech Grądzki dołącza do SAMOSEO

W SAMOSEO nadszedł czas na zmiany i rozszerzenie zespołu! Od września będziemy funkcjonowali jako mini-agencja SEO, w skład której wejdą dwie osoby – Mielewczyk Tomasz oraz Wojciech Grądzki.

 

[tlpteam layout=”2″ col=”1″ orderby=”title” order=”DESC” name-color=”#6fd626″ designation-color=”#9e9e9e” sd-color=”#383838″]

W związku z powyższym, nazwa firmy zmienia się na “SAMOSEO Sp. z o.o.”, a jej dokładne dane znajdują się w zakładce “Kontakt“.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na połączenie sił? Szczęśliwy splot okoliczności spowodował, że pracując w Wirtualnej Polsce, miałem okazję współpracować z Wojtkiem przy wielu projektach, m.in. przy wdrażaniu nowego systemu CMS – Platformy Kontentowej (PaKo), o której pisano w wielu branżowych mediach (np.: WirtualneMedia). Po zakończeniu współpracy z WP.PL postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie założyć mini-agencję, która będzie cechowała się wysoką jakością usługi i kompleksowym podejściem do działań SEO. Wojtek to ceniony w branży specjalista, który zbierał doświadczenie w wyszukiwarkach internetowych, praktycznie od początku ich istnienia. Gdy tylko pojawiła się możliwość współpracy w ramach SAMOSEO, żaden z nas nie wahał się ani chwili – dokładnie zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będziemy w stanie zaoferować wysoką jakość usługi, ściśle nastawioną na kwestie technicznego SEO.

Jesteśmy przekonani, że to duży krok do przodu, a nastawienie na wysoką jakość usługi i kompleksowe podejście do SEO to jedyne możliwe rozwiązanie.

One thought on “Wojciech Grądzki dołącza do SAMOSEO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *