Optymalizacja wdrożeń nowych technologii

wdrażanie nowych technologii na strony internetowe

Planujesz wdrożenie nowych rozwiązań, które mogą mieć wpływ na SEO? Chciałbyś, aby nie odbiło się to negatywnie na Twojej stronie? Z chęcią pomożemy Ci w przeprowadzeniu całego procesu zgodnie ze sztuką SEO tak, aby Google nie przestało „lubić” Twojej strony. Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą, pomożemy Ci w:

  1. Migracjach na nowe systemy CMS
  2. Wdrożeniach nowych wersji stron
  3. Wdrażaniu certyfikatów SSL
  4. Wdrożeniach nowych technologii w obrębie domeny

Dlaczego warto kontrolować wdrażanie nowych rozwiązań?

Powodów jest bardzo dużo – od bardzo poważnych, po mniejsze, choć również mające wpływ na widoczność strony. Warto mieć na uwadze, że poważne zmiany wdrażane na strony mogą bardzo wyraźnie zmniejszyć liczbę użytkowników wchodzących na stronę z wyników wyszukiwania Google, a odzyskanie poprzedniej widoczności może być bardzo trudne. Co może spowodować utratę widoczności? Poniżej kilka przykładów:
  • Wykorzystanie rozwiązań technologicznych niedostosowanych do robotów wyszukiwarek
  • Nieoptymalna struktura nowego serwisu
  • Masowe pojawianie się błędów 404 (nie znaleziono witryny)
  • Wydłużenie czasu ładowania witryny
  • Zwiększenie awaryjności strony

Kto będzie odpowiedzialny za optymalizację wdrożenia?

SAMOSEO to niewielka agencja, w której działania prowadzone są przez dwóch doświadczonych specjalistów, którzy przez lata swojej pracy odpowiadali za wiele wdrożeń, dla największych polskich stron internetowych
Grądzki Wojciech

Grądzki Wojciech

Expert SEO

Przez 17 lat pracował w Wirtualnej Polsce, od początku przy wyszukiwarkach. Przez 10 ostatnich lat kierował działaniami SEO Grupy Wirtualna Polska pracując przy takich serwisach jak wp.pl, o2.pl, money.pl, abczdrowie.pl, sportowefakty.wp.pl, pudelek.pl, kafeteria.pl

Mielewczyk Tomasz

Mielewczyk Tomasz

Expert SEO

Pasjonat świata SEO z doświadczeniem wyniesionym z Grupy Wirtualna Polska oraz dzięki prowadzeniu projektów m.in. dla BZWBK, UPC, iSpot, Santander Consumer Banku, Lexusa, Ergo Hestii, Generali oraz Netii.

Zainteresowany? Napisz do nas!